365 HAPPY DAYS – 14. DEN (13.2. 2015)

Pátek 13. února pro mě rozhodně nebyl dnem nešťastným. Spíše naopak, dozvěděla jsem se několik nových informací od naprosto nečekaného zdroje ohledně jedné staré historky a celý den jsem se musela smát, sotva jsem si na to vzpomněla.

S dobrou kamarádkou jsme se na FB chatu dostaly k tématu Valentýna, srdíček a podobných věcí. Vzpomněla jsem si na to, co mi vyprávěla kdysi na vysoké jedna o pár let starší studentka, s níž jsem měla společný předmět a která bydlela na stejné koleji jako já. Dotyčná slečna byla tehdy hodně naštvaná na nějakého chlapce/muže, proto mu v záchvatu nenávisti nechala přede dveřmi kolejního pokoje srdce zabalené v krabici – už si nepamatuji, jestli bylo hovězí, nebo vepřové.

Kamarádce jsem tedy popsala tenhle příběh a její reakce mě naprosto dostala. Odpověděla mi, že s danou slečnou v té době bydlela na pokoji a tuhle akci jí pomáhala chystat. A že srdce nebylo to jediné, co si mladý muž vysloužil – dostal ještě jako bonus játra plácnutá na auto. Tohle bylo opravdu to poslední, co jsem čekala. Svět je někdy vážně malý! 😀